Zonder dat jullie het weten zitten gezellig (of niet) samen in de wachtkamer. Ik wéét het even niet en dus wachten we gewoon nog even tot ik het ( misschien met jullie expertise) wél weet.
alles op rijtje;
Garantie verlopen, klantenservice waar je zélfs als de winkel net open is lang moet wachten, blijkt nr. E003 en 4 al geholpen, én P003 én D002 terwijl ik nog steeds sta te wachten toch maar eens vragen waarom ik géén letter voor de cijfers heb….. eh… oooh… dat heb ik wel , de O maar die blijkt maar niet aan de beurt te komen.
De meneer die me uiteindelijk helpt doet dat wél goed, test het snoertje, dat inderdaad fikkert als een net uit de kast gekomen…. oeps, laat maar!
Nieuw adaptersnoer is niet op voorraad voor de Lenovo lap die ik heb én is duur zegt de man, op internet minstens de helft goedkoper zegt hij…… aardig.
Kleinzoon verklaart me voor gek teveel te betalen en besteld inderdaad voor de helft minder.
Andere morgen in huis… stekkertje in het gaatje en….. nog steeds flikkert de stroomvoorziening als eh… nou ja , je weet wel.
Conclusie…. dan is ook de poort waar het stekkertje in moet beschadigd en moet vervangen worden…. ppfffttt…..!Néé hé, wéér naar de klantenservice , wat gaat dat kosten én hoelang ben ik lappie dan kwijt!
En dán ga ik nadenken want heel tevreden ben ik tóch al niet over dit merk.Het aan/uitknopje zit héél onhandig , de functietoetsen zijn totaal anders dan “normaal”, de batterij kan er niet uit terwijl ik meestal op de stekker werk en dát is weer niet goed voor de batterij, die kan oververhit raken.
Maar ik raak oververhit van het regelmatig rommelen aan het snoertje, waardoor ik maar met één hand kan typen en het zorgen dat de batterij niet helemáál leeg getrokken is voor ik afsluit.
Behalve dat hebben we toevallig óók nog heel veel werk op de drukkerij dus werk en hebben m’n handen het een beetje gehad na duizenden vouwen maken, net echt handig als je het stekkertje op z’n plaats moet proberen te houden om op te laden.
Misschien is dé oplossing wel “nieuw kopen” en dan beter opletten dan de vorige keer maar dát wil ik weer niet overhaast doen, precies, daarom zitten we even met z’n allen in de wachtkamer tot ik meer tijd heb om te winkelen.
Tot nu toe zag ik deze twee als mogelijke vervanger maar eh… iemand een beter idee?
Apr 24, 2018 @ 13:07:25
Ben je er al een beetje uit inmiddels? Wel fijn dat je een nieuwe hebt. Hopelijk bevalt deze wel 100%.
Apr 24, 2018 @ 15:59:40
Tot nu word ik er iedere dag een blijer van, vooral als ik weer wat dingen terug kon zetten of vinden. Zoek me altijd mottig naar bijv. you tube. Maar die heb ik ondertussen gevonden.
Apr 24, 2018 @ 19:49:30
Knapperd!! X
Apr 19, 2018 @ 19:32:13
RIETEPIETZ………….ik ben er weer!!!!! 😉😆😂😄😃😁😀🙄😊😍😘😙😚
Ik ben dolgelukkig met mijn nieuwe lijst bloggers waar ik een melding van ontvang als zij iets nieuws plaatsen.
Dus meissie, ik blijf je stalken!
Ik heb geen verstand van wat jij vraagt, dus kan ik je enkel postduiven aanraden.
Apr 19, 2018 @ 19:53:51
Ik had je niet echt gemist omdat ik ook al veel “afwezig was en nog ben, stoeien met een nieuwe lap…… zucht. Maar fijn dat je me blijft stalken, ik hou ervan;-)
Apr 19, 2018 @ 20:24:51
😉👍
Apr 19, 2018 @ 18:26:48
we missen wat , als die dingen, het niet doen Riet
zelf zou ik daar geen raad kunnen in geven
zelf werk ik op een laptop van HP en die werkt zonder al te veel problemen
groeten
Apr 19, 2018 @ 19:52:02
Ik heb ondertussen een nieuwe, ook een HP, had ik eerder ooit ook al eens. Alles is zoveel robuuster dat hier niet zo snel een draadje zal haperen.
Apr 19, 2018 @ 08:13:27
Is dit iets?
https://www.studentaanhuis.nl/diensten/hulpbij/computer
Apr 19, 2018 @ 10:14:42
Ik ken de organisatie en hou dat ook zeker in m’n hoofd. Maar beslissen moet ik zelf natuurlijk en in principe kan ik het zelf wel installeren, dat deed ik al toen je nog echt álles er zelf in moest zetten, maar het is zón gedoe allemaal dat ik er altijd erg tegenop zie. zucht..
Apr 19, 2018 @ 12:45:19
Succes met verder denken en beslissen.
Apr 19, 2018 @ 17:35:18
Beslist heb ik ondertussen, de nieuwe lap is binnen….maar dán heb ik natuurlijk weer de ellende van alles installeren en zoeken…. word er zó niet blij van.
Apr 19, 2018 @ 18:02:27
😦
Apr 19, 2018 @ 18:03:05
Dan nu sterkte en succes,
Apr 19, 2018 @ 01:55:41
Helaas ik kan je niet adviseren, heb er ook de ballen verstand van. Bij mij moet het werken en meer niet 🙂 Mocht je tot aan je beslissing een lappie nodig hebben dan mag je mijn vakantielappie ( gebruik ik verder nooit) wel lenen hoor.
Apr 19, 2018 @ 10:15:24
Dat is een lief aanbod, gelukkig heb ik de pc boven als achtervanger maar ik kan natuurlijk niet de hele avond boven gaan zitten.
Apr 18, 2018 @ 23:37:45
ja, geen verstand van. Ik heb een HP, en dat bevalt zeer prima.
Apr 19, 2018 @ 10:16:23
Mijn vorige was ook HP en ook die draait nog bij mijn kleinzoon. In ieder geval hebben die nog laptops met een losse batterij dat vind ik een +
Apr 18, 2018 @ 19:16:58
Eva haar laptop doet het nog steeds goed nadat mijn zoon deze eens onder handen genomen had. Ikzelf gebruik alleen de PC om te bloggen. Ik zou niet weten welke te kiezen. Hopelijk zijn beiden even goed.
Apr 18, 2018 @ 19:20:18
Maar ja, zo’n zoon heb ik helaas niet ;-( Maar het komt vast wel weer goed.
Apr 18, 2018 @ 16:45:54
Verstand van pc heb ik niet en mijn nieuw mobieltje geeft me al kopzorgen genoeg:-)
Apr 18, 2018 @ 18:01:09
Meestal kom ik er uiteindelijk wel uit maar het is héél slecht voor m’n humeur dat gedoe, zie er altijd erg tegenop.
Apr 18, 2018 @ 21:46:05
Ik heb 9 jaar een laptop gehad van het merk Toshiba en heb er heel veel plezier van gehad. Hij wordt nog gebruikt maar niet meer bij mij.
Apr 19, 2018 @ 10:17:39
Het is soms ook wel een beetje geluk hebben, dat kan bij ieder merk wel eens mis lopen maar ik moet nu ff beter opletten wat ik belangrijk vind, gaat vast goed komen.
Apr 18, 2018 @ 11:04:58
Je voorbeeld lijkt me niet verkeerd Riet. En ja.. soms moet je keuzes maken en soms pakt dat verkeerd uit. Jammer hoor.
Als ik een nieuwe laptop of notebook koop wil ik er weer een met een mat scherm. Daarin is niet veel keuze, dat maakt het makkelijker.
Succes ermee!
Apr 18, 2018 @ 18:00:02
Weten wat je wilt , en vooral wat je niét wilt is belangrijk.
Apr 18, 2018 @ 08:50:01
Heb hier ook in mannetje in het dorp die er veel van weet en snel kan helpen.
Ben er zelf niet echt handig mee en zo’n mannetje op de achtergrond is best handig.
Apr 18, 2018 @ 08:57:58
Ik heb niet zo’n mannetje helaas, één troost, ik doe er niets officieel op dus écht haast heb ik niet.
Apr 18, 2018 @ 09:00:20
Dat scheelt dan. Met een tablet kom je ook een eind.
Apr 18, 2018 @ 17:56:48
Tablet lijkt me niets, dat staat niet op m’n schoot en ik ben gewend lekker lui op de bank te zitten;-)
Apr 17, 2018 @ 22:16:07
In Zoetermeer zit een bedrijf dat heet ziezotec,verkopen goede tweedehands laptops en ook onderdelen.Misschien kunnen ze het oplossen.Inge woont daar toch?
Apr 18, 2018 @ 08:56:53
Wat heb je dat goed onthouden. Het zal zeker wel te maken zijn maar eerlijk gezegd was ik toch al niet tevreden over deze laptop en om er dan nog meer geld in te stoppen zie ik eigenlijk niet zitten. En om tweedehands te kopen moet je er eigenlijk wel iets meer vanaf weten dan ik, anders koop je andermans ellende.
Apr 17, 2018 @ 22:13:23
Ik heb echt geen idee. De pc is mijn enige middel om te communiceren. Flappies, tabeletten en aaifones ken ik niet.
Apr 18, 2018 @ 08:54:57
Nou ik heb sinds een jaar wel een soort “aaifone”maar om daar nou op te internetten is me het me allemaal te klein, die is echt alleen voor contact met kinderen en familie, meer doe ik er niet mee.
Apr 17, 2018 @ 22:02:33
Heb je daar niemand die jou goed advies kan geven? Ook ivm het overzetten van gegevens. Het is vaak niet zo simpel als het lijkt, voor mij in ieder geval niet. Gelukkig heb ik hier een mannetje in het dorp die zulke dingen voor mij kan doen.
Ik wens je veel succes met de nieuwe aankoop. Helaas kan ik jou daarin geen advies geven
Apr 18, 2018 @ 08:53:37
Nee helaas, voor zover ik er iets vanaf weet ben ik dan nog de wizzkid uit de familie. Ik zal er ook dit keer wel weer uitkomen hoor maar maar m’n hoofd staat ff niet naar dit soort gedoe.
Apr 17, 2018 @ 21:31:19
Krijg nu al schrik dat mij zoiets overkomt Riet. Kan geen kant op dan, als ik een nieuwe moet, kan niets overzetten .Heb ik gewoon geen verstand van.En de zoon die dat wel kan woont ver weg en heeft als hij komt, daar eigenlijk geen tijd voor. Heb nog maar net een nieuwe , dus die moet het nog een tijdje doen.
Apr 18, 2018 @ 08:50:43
Ge4lukkig maar, het geeft altijd zo’n gevoel van onmacht als je er zelf te weinig van weer wanneer de boel hapert. Maar ik neem de tijd, het moet maar even hoor want het is veel te mooi weer om alleen maar hier mee bezig te zijn, dan maar even wat minder bloggen.
Apr 17, 2018 @ 20:34:05
Tweedehands Rietepietz je hebt bedrijven die dure laptops opkopen van kantoren. Die kunnen nog heel lang mee. Ik heb er 1 en ben dik tevreden en er is garantie. Die grootgrutters zijn enorm duur.
Apr 17, 2018 @ 20:37:11
Daar ben ik dan ook weer niet zo handig in, heb altijd het idee dat je andermans ellende koopt. Gelukkig hoe ik niet te sparen en kán ik nieuw kopen, alleen al dat ik nooit mee naar de sauna kan bespaart wel een laptop per jaar;-)